STUDIO 4

Dinsdag 31 augustus
18.30 Michelle
19.00 kennismakingscursus contrabas Grace en Mieke
20.00 Lisette
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 1 september
17.00 Agnes
18.00 Ruud
18.30 Nick
19.00 kennismakingscursus banjo Jeroen
19.30 kennismakingscursus basgitaar Erik
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 It Goes How It Goes

Dinsdag 7 september
18.30 Michelle
19.00 Mathilde
19.30 Lisette
20.00 Hans
20.45 Aron
21.15 Joost

Woensdag 8 september
19.00 kennismakingscursus banjo Jeroen
19.30 kennismakingscursus basgitaar Erik
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 It Goes How It Goes

Donderdag 9 september
19.30 kennismakingscursus contrabas Johan
20.00 Big Band

Zaterdag 11 september
12.00 It Goes How It Goes
13.00 Jamsessie

Dinsdag 14 september
geen les

Woensdag 15 september
18.00 Ruud
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30 kennismakingscursus basgitaar Erik
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Gijs
21.00 Homme Fatale

Donderdag 16 september
18.30 Mathilde
19.00 kennismakingscursus banjo Jeroen
19.30 kennismakingscursus contrabas Johan
20.00 Big Band

Dinsdag 21 september
17.30 Woody
18.00 pauze
18.30 Michelle
19.00 Aron
19.30 Mathilde
20.00 Hans
20.45 pauze
21.15 Joost

Woensdag 22 september
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30 kennismakingscursus basgitaar Erik
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Joyce

Donderdag 23 september
19.00 kennismakingscursus banjo Jeroen
19.30 kennismakingscursus contrabas Johan
20.00 Big Band

Dinsdag 28 september
18.00 Serge
18.30 Michelle
19.00 kennismakingscursus contrabas Grace en Mieke
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost
21.45 Mathilde

Woensdag 29 september
18.00 Ruud
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Homme Fatale
21.30 Joyce

Donderdag 30 september
19.30 kennismakingscursus contrabas Johan
20.00 Big Band

Dinsdag 5 oktober
16.30 Lisette
17.00 Aron
17.30 Woody
18.00 pauze
18.30 Michelle
19.00 kennismakingscursus contrabas Grace en Mieke
20.00 Hans (repetitie I'll Fly Away)
20.45 Serge
21.15 Joost
21.45 Rob

Woensdag 6 oktober
geen les

Donderdag 7 oktober
19.00 kennismakingscursus banjo Jeroen
19.30 kennismakingscursus contrabas Johan
20.00 Big Band

Dinsdag 12 oktober
18.30 Michelle
19.00 Mathilde
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost

Woensdag 13 oktober
16.45 Agnes
18.00 pauze
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30 kennismakingscursus basgitaar Erik
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Homme Fatale
21.30 Joyce

Donderdag 14 oktober
19.30 Jeroen
20.00 Big Band

Dinsdag 19 oktober
geen les

Woensdag 20 oktober
geen les

Donderdag 21 oktober
geen les

Dinsdag 26 oktober
17.00 Aron
17.30 Woody
18.00 pauze
18.30 Michelle
19.00 kennismakingscursus contrabas Grace en Mieke
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost
21.45 Joyce

Woensdag 27 oktober
geen les

Donderdag 28 oktober
geen les

Dinsdag 2 november
17.00 proefles Boaz
17.30 pauze
18.30 Michelle
19.00 Mathilde
19.45 It Goes How It Goes
20.45 Jeroen
21.15 Joost

Woensdag 3 november
16.45 Agnes
18.00 Ruud
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30 Rob
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Homme Fatale
21.30 Joyce

Donderdag 4 november
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 9 november
19.30 Rob
20.00 Aron
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 10 november
18.30 Nick
19.00
19.30 pauze
20.00 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.30 Michelle

Donderdag 11 november
19.30 proefles Bienne
20.00 Big Band

Dinsdag 16 november
17.00 Aron
17.30 pauze
18.00 kennismakingscursus Boaz
18.30 Michelle
19.00
19.30 Hans (repetitie I'll Fly Away)
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost

Woensdag 17 november
18.00 Ruud
18.30 Nick
19.00 proefles Arnold
19.30 kennismakingscursus basgitaar Maaike en Rozemarijn
20.00 Lisette
20.30 Homme Fatale
21.30 Joyce (via Zoom)

Donderdag 18 november
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 23 november
17.30 repetitie Animal Spirits
18.00 kennismakingscursus Boaz
18.30 Michelle (repetitie Money)
19.00 pauze
19.30 Rob
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 24 november
17.30 Repetitie Strassbourg
18.30 Nick
19.00 Lisette
19.30 Aron
20.00 Lisette (repetitie Mercy Mercy Mercy)
20.30 Repetitie I'll Fly Away

Donderdag 25 november
20.00 Big Band

Dinsdag 30 november
15.00 Michelle
15.30 Woody
16.00 Joost
16.30 Aron (repetitie Animal Spirits)

Woensdag 1 december
15.00 Lisette
15.30 Hans
16.15 Nick

Dinsdag 7 december
14.00 Agnes
15.00 Michelle
15.30 Joost
16.00 Gijs
17.00 pauze
18.30 Serge (via zoom)

Woensdag 8 december
15.00 Lisette
15.30 pauze
16.30 Woody

Vrijdag 10 december
16.25 kennismakingscursus Boaz

Dinsdag 14 december
15.00 Michelle
15.30 proefles Charlotte
16.00 Joost
16.30 Aron

Woensdag 15 december
15.00 Lisette
15.30 Hans

Vrijdag 17 december
16.25 kennismakingscursus Boaz

Dinsdag 21 december
15.00 Michelle (via zoom)
18.30 Serge (via zoom)
19.00 Joost (via zoom)

Dinsdag 28 december
geen les

Woensdag 29 december
geen les

Donderdag 30 december
geen les

2022

Dinsdag 4 januari
geen les

Woensdag 5 januari
geen les

Donderdag 6 januari
geen les

Dinsdag 11 januari
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
15.00 Michelle (via zoom)
15.30
16.00 Lisette (via zoom)
16.30
18.30 Serge (via zoom)
19.00 Joost (via zoom)

Dinsdag 18 januari
17.30 kennismakingscursus Boaz
18.00
18.30 Michelle
19.00 Hans
19.30 Rob
20.00 It Goes How It Goes
21.00 Joost

Woensdag 19 januari
18.30 Ruud
19.00
19.30 Serge
20.00 Lisette
20.30 Homme Fatale

Donderdag 20 januari
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 25 januari
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
18.30 Michelle
19.00 Lisette
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 26 januari
16.00 Agnes
17.00 Familieworkshop
18.00 pauze
19.30 Jeroen
20.30 Homme Fatale

Donderdag 27 januari
18.00 Gijs
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 1 februari
19.00 Lisette
19.30 Rob
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost

Woensdag 2 februari
19.00 Ruud
19.30 repetitie Strasbourg
20.00 Michelle
20.30 Homme Fatale

Donderdag 3 februari
20.00 Big Band

Dinsdag 8 februari
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
17.30 Woody
18.00 pauze
19.00 Lisette
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 9 februari
19.00 Jeroen
20.00 Michelle
20.30 Homme Fatale

Donderdag 10 februari
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 15 februari
18.00 Boaz
18.30 pauze
19.00 Lisette
19.30 Rob
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost

Woensdag 16 februari
18.00 Ruud
18.30
19.00 Michelle

Donderdag 17 februari
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 22 februari
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
18.00 Boaz
18.30 pauze
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 23 februari
19.30 Michelle (via zoom)
20.00 Lisette
20.30 Homme Fatale

Donderdag 24 februari
20.00 Big Band

Dinsdag 1 maart
geen les

Woensdag 2 maart
geen les

Donderdag 3 maart
geen les

Dinsdag 8 maart
18.00 Boaz
18.30 pauze
19.00 Lisette
19.30 Rob
20.00 pauze
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 9 maart
19.00 Jeroen
20.00 Michelle
20.30 Homme Fatale

Donderdag 10 maart
geen les

Dinsdag 15 maart
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
18.00 Boaz
18.30 Gijs
19.30 Aron
20.00 It Goes How It Goes

Woensdag 16 maart
18.00 Ruud
18.30 pauze
19.00 Joost (via zoom)
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Hans

Donderdag 17 maart
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 22 maart
18.00 Boaz
18.30 Mathilde
19.30 Rob
20.00 It Goes How It Goes
20.45 Joost

Woensdag 23 maart
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Homme Fatale

Donderdag 24 maart
20.00 Big Band

Dinsdag 29 maart
18.00 Boaz
18.30 Mathilde
19.00 Serge
19.30 Aron
20.00 It Goes How It Goes

Woensdag 30 maart
18.00 Ruud
18.30 pauze
19.00 Joost
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Hans (repetitie I'll Fly Away)

Donderdag 31 maart
geen les

Dinsdag 5 april
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
17.30 repetitie Animal Spirits
18.00 Boaz
18.30 Mathilde
19.30 Serge
20.00 It Goes How It Goes

Woensdag 6 april
16.00 Agnes
17.00 Lisette
17.30 repetitie Strasbourg
18.00 repetitie Mercy Mercy Mercy
18.30 (repetitie Always On The Run)
19.00 Jeroen
20.00 Michelle (repetitie Money)
20.30 Homme Fatale
21.30 Joost

Donderdag 7 april
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 12 april
16.30 Mathilde
17.30 Aron (repetitie Animal Spirits)
18.00 Boaz
18.45 pauze
19.30 repetitie Money
20.00 It Goes How It Goes
21.15 Joost

Woensdag 13 april
18.00 Ruud
18.30 (repetitie Always On The Run)
19.00 repetitie Mercy Mercy Mercy
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 repetitie I'll Fly Away

Donderdag 14 april
19.00 Erik
20.00 Big Band

Dinsdag 19 april
16.30 Serge
17.00 soundcheck Always On The Run
17.15 soundcheck Money
18.15 repetitie I'll Fly Away
18.30 pauze
19.00 POPZOLDER AVOND

Woensdag 20 april
18.00 Ruud
18.30 Mathilde
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Joost

Donderdag 21 april
19.00 Erik
20.00 Casper
20.30 Big Band

Dinsdag 26 april
geen les

Woensdag 27 april
geen les

Donderdag 28 april
geen les

Dinsdag 3 mei
geen les

Woensdag 4 mei
geen les

Donderdag 5 mei
geen les

Dinsdag 10 mei
17.00 Mathilde
18.00 Boaz
18.30 pauze
19.00 Michelle
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 11 mei
geen les

Donderdag 12 mei
18.30 Lisette
19.00
20.00 Big Band

Dinsdag 17 mei
geen les

Woensdag 18 mei
geen les
20.30 It Goes How It Goes

Donderdag 19 mei
18.30 Lisette
19.00 pauze
20.00 Big Band

Dinsdag 24 mei
13.30 Casper (dubbele les)
14.30 pauze
16.30 repetitie Aan De Slag
17.00 pauze
18.00 Boaz
18.30 repetitie Boodschap Uit De Ruimte
19.00 repetitie Boodschap Canon
19.30 Aron
20.00 Hans (repetitie met Jeroen)
20.45 Serge

Woensdag 25 mei
18.00 Ruud
18.30 pauze
19.30 Michelle
20.00 Homme Fatale

Donderdag 26 mei
geen les

Dinsdag 31 mei
geen les

Woensdag 1 juni
19.00 Aron
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Hans
21.15 Joost

Donderdag 2 juni
19.00
20.00 Big Band

Dinsdag 7 juni
13.00 Casper (dubbele les via zoom)
17.30 Boaz
18.00 repetitie Aan De Slag
18.30 Gijs
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 repetitie Boodschap Tango
21.15 It Goes How It Goes

Woensdag 8 juni
18.00 Ruud*
18.30 repetitie Boodschap Uit De Ruimte
19.00 repetitie Boodschap Canon
19.30 Michelle
20.00 Lisette
20.30 Homme Fatale
21.30 Joost

Donderdag 9 juni
19.00
19.30 Serge
20.00 Big Band

Dinsdag 14 juni
16.30 Michelle
17.00 Boaz
18.00 Generale Repetitie Night Of Talent
21.15 Joost

Woensdag 15 juni
16.30
17.00 Hans (repetitie met Jeroen en Sietske)
18.00 voorbereiding Night of Talent
20.00 Night Of Talent

Donderdag 16 juni
19.00
19.30
20.00 Big Band

Dinsdag 21 juni
18.00 Boaz
18.30 Jeroen
19.30 Aron
20.00 Hans
20.45 Serge
21.15 Joost

Woensdag 22 juni
19.00
19.30 Michelle
20.00 Homme Fatale

Donderdag 23 juni
19.30
20.00 Big Band

Dinsdag 28 juni
geen les

Woensdag 29 juni
geen les

Donderdag 30 juni
Ensemble Avond

Dinsdag 5 juli
reserve

Woensdag 6 juli
reserve

11 juli t/m 20 augustus
Zomervakantie