Home Biography Discography Concerts Bands Teacher Composer Media Contact
Het Klooster Lesrooster

STUDIO 4

Dinsdag 22 augustus
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 Daan
20.00 kennismakingsursus Hans
20.30 Peter
21.00 Bram
21.30 Joyce

Dinsdag 29 augustus
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 William
17.00 Joost
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00
19.30 Floris
20.00 kennismakingsursus Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Dinsdag 5 september
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 Daan
20.00 kennismakingsursus Hans
20.30 Peter
21.00 Bram
21.30 Joyce

Dinsdag 12 september
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 William
17.00 Joost
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 Daan
20.00
20.30 kennismakingsursus Hans
21.00 Rene
21.30 Joyce

Dinsdag 19 september
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 Daan
20.00 kennismakingsursus Hans
20.30 Peter
21.00 Bram
21.30 Joyce

Dinsdag 26 september
geen les

Woensdag 27 september
20.00 Hans
21.00 kennismakingscursus Marc

Dinsdag 3 oktober
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30
20.00 Peter optie
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 4 oktober
19.00 Floris
20.00 Bram
20.30 Joost
21.00 kennismakingscursus Marc

Dinsdag 10 oktober
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
18.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 Daan
20.00
20.30 Peter
21.00 Joost
21.30 Joyce

Woensdag 11 oktober
20.00 Hans
20.30 Bram
21.00 kennismakingscursus Marc

Dinsdag 17 oktober
geen les

Woensdag 18 oktober
geen les

Dinsdag 24 oktober
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 Joost
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.30 kennismakingscursus Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 25 oktober
geen les

Dinsdag 31 oktober
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William - repetitie Good Times Bad Times
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 optie Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Peter
21.00 Daan
21.30

Woensdag 1 november
18.30 Floris
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Bram
21.00 kennismakingscursus Marc

Dinsdag 7 november
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Daan
17.00 Joost - repetitie What's Going On
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter - repetitie Stand By Me
20.00 ritmesectieworkshop met Bram
21.00 Rene - repetitie Under The Bridge
21.30 Joyce

Woensdag 8 november
18.30 Floris
19.00 Popband
20.00 repetitie Spain
21.00 kennismakingscursus Marc
21.30 Bram

Dinsdag 14 november
15.30 Jaco
16.00 Lisette - repetitie My Baby Just Cares For Me
16.30 Gijs - repetitie Power
17.00 William - repetitie Good Times Bad Times
17.45 Vincent - repetitie Roxanne
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter - repetitie Stand By Me
20.00 Hans - repetitie Is She Really Going Out With Him
20.30 Peter
21.00 Daan
21.30 Joyce - repetitie Aja

Woensdag 15 november
geen les

Dinsdag 21 november
15.30 Jaco
16.00 Lisette - repetitie My Baby Just Cares For Me
16.30 popband extra repetitie
17.00 Joost - repetitie What's Going On
17.45 Vincent - repetitie Roxanne
18.15 pauze
18.30 Birgit en Wouter
19.00 Ian
19.30 repetitie Spain
20.00 Hans - repetitie Is She Really Going Out With Him
20.30 Daan
21.00 Rene - repetitie Under The Bridge
21.30 Joyce - repetitie Aja

Woensdag 22 november
geen les

Dinsdag 28 november
15.00 Daan
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs - repetitie Power
17.00 William
17.45 Vincent
18.00 Vincent - repetitie Roxanne
18.15 pauze
19.30 DRUM & BAS AVOND

Woensdag 29 november
18.30 Floris
19.00 Popband
20.00 repetitie Spain
21.00 Marc
21.30 Bram

Dinsdag 5 december
geen les

Woensdag 6 december
geen les

Dinsdag 12 december
15.30 Jaco
16.00 Lisette - repetitie Let It Snow
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Talent XL uitvoering Spain en Our Song
21.30 Joyce

Woensdag 13 december
18.00 Daan
18.30 Floris
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Hans
21.00 Marc
21.30 Bram

Dinsdag 19 december
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 Joost
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 proefles Aron
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 20 december
19.00 Popband
20.00 Hans
20.30 Barbershop repetitie met Bauke, Marion en Nelleke

Dinsdag 26 december
geen les

Woensdag 27 december
geen les

Dinsdag 2 januari
geen les

Dinsdag 9 januari
14.30 proefles Roosmarijn
15.00 Agnes
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Peter
21.00 Daan
21.30 Joyce

Woensdag 10 januari
20.30 Joost
21.00 Marc
21.30 Bram

Dinsdag 16 januari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 17 januari
geen les

Dinsdag 23 januari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00
20.30 Peter
21.00 Daan
21.30 Joyce

Woensdag 24 januari
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Marc
21.00 Hans
21.30 Bram

Dinsdag 30 januari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce (Aja repetitie)

Woensdag 31 januari
19.00 popband
20.00 Joost
20.30 Bram

Dinsdag 6 februari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Peter

Woensdag 7 februari
20.00 Joost
20.30 Marc
21.00 Bram
21.30 Bram en Joyce (repetitie Aja)

Dinsdag 13 februari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 14 februari
geen les

Dinsdag 20 februari
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Peter
21.30 Joyce

Woensdag 21 februari
18.15 William
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Marc
21.00 proefles Pascale
21.30 Bram

Dinsdag 27 februari
geen les

Woensdag 28 februari
geen les

Dinsdag 6 maart
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Floris
21.00 Rene
21.30 proefles Roosmarijn

Woensdag 7 maart
18.30 proefles Meike
19.00 Popband
20.00 Joost / repetitie While My Guitar Gently Weeps
20.30 Daan
21.00 repetitie Teen Town
21.30 Bram

Dinsdag 13 maart
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent / repetitie Ain't Too Proud To Beg
18.15 pauze
19.00 Ian / repetitie Paint It Black
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans / repetitie Guitar Man
20.30 Floris
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 14 maart
geen les

Dinsdag 20 maart
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 repetitie Black
17.00 Aron
17.45 Vincent / repetitie Ain't Too Proud To Beg
18.15 pauze
19.00 Ian / repetitie Paint It Black
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans (afwezig) / repetitie Guitar Man
20.30 Floris
21.00 Peter / repetitie Rosanna
21.30 Joyce / repetitie At Last

Woensdag 21 maart
18.30 repetitie Royals
19.00 Popband
20.00 Joost / repetitie While My Guitar Gently Weeps
20.30 Marc (dubbele les)
21.30 Bram

zaterdag 24 maart
Popzolderfestival Klooster

Dinsdag 27 maart
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Peter
21.30 Joyce

Woensdag 28 maart
geen les

Dinsdag 3 april
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 4 april
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Marc
21.00 Aron
21.30 Bram

Dinsdag 10 april
geen les

Woensdag 11 april
geen les

Dinsdag 17 april
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Peter
21.30 Joyce

Woensdag 18 april
18.00 Luka
18.45 pauze
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Marc
21.00 proefles Hidde
21.30 Bram

Dinsdag 24 april
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Luka
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 25 april
geen les

Dinsdag 1 mei
geen les

Woensdag 2 mei
geen les

Dinsdag 8 mei
geen les

Woensdag 9 mei
geen les

Dinsdag 15 mei
18.30 Vincent
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00
21.30 Joyce

Woensdag 16 mei
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 Luka
18.00 William
18.45 pauze
19.00 Popband
20.00 Joost
20.30 Marc (dubbele les)
21.30 Bram

Dinsdag 22 mei
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 23 mei
geen les

Dinsdag 29 mei
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30 Gijs
17.00 William
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 repetitie gala
20.30 Birgit en Wouter
21.00 Peter
21.30

Woensdag 30 mei
19.00 Popband
20.00 Hans
20.30 Marc
21.00 Joyce

Dinsdag 5 juni
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00 Aron
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 6 juni
geen les

Dinsdag 12 juni
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Peter
21.30 Joyce

Woensdag 13 juni
Night Of Talent

Dinsdag 19 juni
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 20 juni
reserve

Dinsdag 26 juni
15.30 Jaco
16.00 Lisette
16.30
17.00
17.45 Vincent
18.15 pauze
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans
20.30 Daan
21.00 Rene
21.30 Joyce

Woensdag 27 juni
reserve

Dinsdag 3 juli
19.00 Ian
19.30 Birgit en Wouter
20.00 Hans (dubbele les)
21.00 Joyce

Woensdag 4 juli
reserve

16 t/m 25 augustus zomervakantie